Bize Ulaşın
› 
› 
El Cerrahisi

El Cerrahisi

El cerrahisi yöntemi plastik cerrahide yapılan ve güvenle kalıcı sonuç sağlanan bir yöntemidir. El cerrahisinde elde kopma durumu yaşanmışsa ilk 6 saat içerisinde derhal müdahale edilmelidir.

Ameliyatın kesinlikle el cerrahisinde uzmanlar tarafından yapılması gereklidir. Uzman kişilerce yapılmayan el cerrahisi ameliyatları ile elde şişmeler veya şekil bozuklukları durumu yaşanır. Bilinçsiz uygulanan yöntemlerle elde kalıcı hasarlar yaşanır.

En Çok Rastlanan Anomaller

 Doğmalık Anomaller sonucunda belirli sorunlar görülür. Yaşlanmaya bağlı olarak çıkan şekil bozuklukları da düzene sokulur.

Parmak yokluğudoğuştan olabileceği gibi herhangi bir kaza sonucunda da olabilir. El estetiği ile kısa sürede kalıcı çözümler sağlanır.

Yapışık parmakdoğuştan olan durumlardır. El estetiği ile kalıcı çözüm yapılarak parmaklar ayrılır.

Parmak Yokluğu

Parmaklardaki Şekil Bozuklukları

El ve Parmaklardaki Hemanjiomlar

Tümürler

Kaza sonrasında parmak kopma durumu

El estetiği ile el gençleştirme ameliyatları da sağlanır. Estetik günümüzde yaygınlaşmıştır. Son dönemlerde el estetiği giderek yaygınlaşmaktadır. Ellerin basit şekilde genç görünmesi mevcuttur. El Estetiği Lipofilling yöntemi ile el genç görünüyor. Hazır dolgu maddesi cilt altına yerleştirilir. Estetik günümüzde yüze, ele vücudun her yerine uygulanıyor. Kendi yağınızdan alınan enjekte cilde ve ele rahatlıkla kullanılıyor. El için uygulanan yöntem 5 dakika gibi kısa sürede yapılıyor. El için özel peeling yöntemleri ile lekelerden kısa sürede kurtuluyorsunuz. Tüm işlemler sırası zamanınızı almayacaktır. Sizlere çok kısa sürede gençleşmiş bir el sunulur.

Eskiden el estetikleri zor görülen bir yöntemdi. Günümüzde 5 dakikalık özel işlem ile elleriniz eski güzelliğine kavuşur. El estetiğini mutlaka uzman kişilere yaptırmanız gerekir. İşlem kısa olsa da şekil bozuklukları olmamalıdır. Hızlı gelişen teknoloji ve yöntemlerle el estetiği sizleri memnun edecektir. El ve cilde uygulanan yağ sizlerin kendi vücudunuzdan alınarak yapıldığı için kesinlikle alerjik bir tehlikesi de olmaz. Estetik operasyonları ile cildiniz daha genç ve canlı duracaktır. Operasyon ağrısız ve sızısıdır. Sizlerde herhangi bir şişme durumları görülmez. Güvenli yaptıracağınız bir işlemdir. Estetik günümüzde ilerlemiş ve sıklıkla yapılan yöntemler haline gelmiştir.